Wysoko cenimy sobie lojalność naszych Klientów! Zachęcamy do uczestnictwa w uruchomionym przez nas programie lojalnościowym, który oferuje liczne korzyści, zarówno przy zakupie nowego pojazdu, jak i przy serwisowaniu już posiadanego samochodu. Oprócz korzyści w ramach PROGRAMU OBIETNICA NISSANA, klienci, którzy zarejestrują się na stronie youplusnissan.pl mogą spodziewać się dodatkowych przywilejów i ofert specjalnych. Z przywilejów uczestnictwa w PROGRAMIE LOJALNOŚCIOWYM YOU+NISSAN można korzystać już po kilku dniach od rejestracji. Zarejestrowany uczestnik otrzymuje specjalną kartę, dostarczaną na podany przez niego adres.

Zachęcamy do korzystania z pełnej oferty Nissana oraz rejestracji w celu uzyskania:

Dzięki naszej opiece możesz wyruszyć w drogę, nie zaprzątając sobie głowy żadnymi zmartwieniami.
Dodatkowe informacje dotyczące aktualnych ofert można uzyskać kontaktując się z dealerem Nissana. Oferty przedstawione powyżej obowiązują okresowo. Wysokość upustu lojalnościowego na nowy samochód zależy od modelu, zaś wysokość upustu na obsługę serwisową zależy od wieku posiadanego pojazdu.

polmoto fb

Nissan Pol-Mot Auto Kielce

Treść serwisu prawnie chroniona © 2018 POL-MOT Auto SA w restrukturyzacji | Informacje prawne |  Polityka prywatności | Wykonanie strony SEMRACER

Umów się do serwisu


Zamów jazdę próbną